| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Άνοιξη για τσέπη καναπέ |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | 1.48-1.50USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπιεσμένο ή έλασης |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
Προσαρμοσμένο L σχήμα τσέπη σπείρα ελατήριο τσέπη ελατήριο για καναπέ
Περιγραφές προϊόντων
| Ονομασία του προϊόντος | Πορτοφολιές του καναπέ εσωτερική μονάδα ελατήρια |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 5-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 Γύρες |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Να διαπραγματευτούμε. |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2Η μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο ή τον κατασκευαστή καναπέων |
Το πορτοφόλι του καναπέ έχει αρκετά αξιοσημείωτα πλεονεκτήματα.
Είναι...παρέχει ανώτερη ατομική υποστήριξηΤο σχήμα με τις θήκες είναι πολύ πιο ευέλικτο από το σχήμα με τις θήκες.μειώνει τη μεταφορά κίνησης, επιτρέποντας στην κίνηση ενός ατόμου στον καναπέ να έχει ελάχιστη επίδραση στους άλλους.προσφέρει εξαιρετική αντοχή και αντοχή, διατηρώντας τις επιδόσεις και το σχήμα του ακόμη και μετά από παρατεταμένη χρήση.βοηθά στη μείωση του θορύβουόταν χρησιμοποιούνται, δημιουργώντας ένα πιο ήσυχο και πιο ήσυχο περιβάλλον καθίσματος.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()