| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD 1.45~1.75/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία έλασης: 10-20 τεμ./συσκευασία, συμπιεσμένη συσκευασία: 10-15 τεμ./συσκευασία. |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ονομασία του προϊόντος | Πορτοφολιό καναπέ μαξιλάρι ελατήριο πορτοφολιό ελατήριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 1.8mm-2.0mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Να διαπραγματευτούμε. |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 Ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο ή τον κατασκευαστή καναπέων |
Καθώς κάθε ελατήριο λειτουργεί ανεξάρτητα, μπορεί να προσαρμοστεί στη συγκεκριμένη πίεση που λαμβάνει.Αυτή η ισορροπημένη κατανομή του βάρους βοηθά στην πρόληψη της χαλαρότητας, διατηρώντας το σχήμα και την υποστήριξη του καναπέ με την πάροδο του χρόνου.
Συνοπτικά, το σύστημα πορτοφολιού λειτουργεί χρησιμοποιώντας μεμονωμένα ελατήρια κυλίνδρων που περιβάλλονται σε τσέπες υφάσματος.Με αυτό το καινοτόμο σύστημα, οι σόφοι τσέπης με ελατήριο προσφέρουν βελτιωμένη άνεση, αντοχή και ανώτερη εμπειρία καθίσματος.