| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Άνοιξη τσέπης για καναπέ |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | 1.4~1.8USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή κυλίνδρων: 15-30PCS/πακέτο, Συσκευή συμπίεσης: 15-30PCS/πακέτο. |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
Υψηλής ελαστικότητας καναπές Pocket Springs Coil για την κατασκευή καναπέων
| Ονομασία του προϊόντος | Πορτοφολιές του καναπέ εσωτερική μονάδα ελατήρια |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 1.8mm-2.0mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Να διαπραγματευτούμε. |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 Ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο ή τον κατασκευαστή καναπέων |
Το σχήμα του σπείρου ελατήριας τσέπης έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ένα ανώτερο επίπεδο άνεσης και υποστήριξης για τον καναπέ σας.με αποτέλεσμα τη μείωση της μεταφοράς κίνησης και την καλύτερη υποστήριξη του σώματός σαςΑυτό το χαρακτηριστικό καθιστά την ατσάλινη ελατήρια τσέπη ιδανική για όποιον θέλει να απολαύσει μια άνετη και αδιάσπαστη εμπειρία καθίσματος.