| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20PCs |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία έλασης: 10-20 τεμ./συσκευασία, συμπιεσμένη συσκευασία: 10-15 τεμ./συσκευασία. |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Ελατηρίων Pocket Στρώματος |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Διάμετρος Μέσης | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (Προσαρμοσμένο) |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή στρωμάτων ή καναπέδων |
Ο συνολικός αριθμός μεμονωμένων ελατηρίων pocket στο στρώμα. Γενικά, ένας υψηλότερος αριθμός ελατηρίων υποδηλώνει τη δυνατότητα για πιο ακριβή υποστήριξη και καλύτερη προσαρμογή στο σχήμα του σώματος, καθώς η πίεση κατανέμεται σε περισσότερα σημεία.
Το πάχος του χαλύβδινου σύρματος που χρησιμοποιείται στα ελατήρια. Όσο χαμηλότερος είναι ο αριθμός του μετρητή, τόσο παχύτερο και πιο σταθερό είναι το σύρμα.