| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Άνοιξη για τσέπη καναπέ |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | 1.48-1.50USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπιεσμένο ή έλασης |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Προσαρμοσμένο ύψος του καναπέ Pocket Spring - Ανεξάρτητο Pocket Spring για μαξιλάρι καναπέ
Προσαρμοσμένο μέγεθος 20 "x 20" x 4 "Pocket Sofa Spring ειδικά σχεδιασμένο για εφαρμογές της αφρικανικής αγοράς.Η τετραγωνική μονάδα ελατήριας τσέπης παρέχει ισχυρή υποστήριξη για διάφορες εφαρμογές επίπλων.
| Ονομασία του προϊόντος | Πορτοφολιές για καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm - 2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4 - 6,5 εκατοστά |
| Μέση διάμετρος | 4.5 - 7.5cm |
| Υψόμετρο | 6 - 25 εκατοστά |
| Στροφές | 4 - 7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Διαπραγματεύσιμα |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 ή προσαρμοσμένα |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Άλλα, από χάλυβα ή χάλυβα |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο ή κατασκευαστή καναπέδων |
Η μονάδα ελατήριας τσέπης 20 "x 20" x 4 " (περίπου 50 cm x 50 cm x 10 cm) είναι μια μεγάλη, τετράγωνη και σχετικά παχιά μονάδα που έχει σχεδιαστεί ειδικά για εφαρμογές που είναι κοινές στις αφρικανικές αγορές.