| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία έλασης: 10-20 τεμ./συσκευασία, συμπιεσμένη συσκευασία: 10-15 τεμ./συσκευασία. |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Υλικό | Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1,0mm-2,3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6,5cm |
| Διάμετρος Μέσης | 4,5-7,5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Προσαρμοσμένος στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο και κατασκευαστής καναπέδων |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμη |