| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20PCs |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία έλασης: 10-20 τεμ./συσκευασία, συμπιεσμένη συσκευασία: 10-15 τεμ./συσκευασία. |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος χάλυβα | 1,0mm - 2,3mm |
| Διάμετρος πηνίου | 4cm - 6,5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4,5cm - 7,5cm |
| Ύψος | 6cm - 25cm |
| Στροφές | 4 - 7 στροφές |
| Ιδιαιτερότητα | Θερμαινόμενο, Υψηλής αντοχής |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (Διαθέσιμη προσαρμογή) |
| Υλικό κάλυψης | Μη υφασμένο ύφασμα |
| Μέγεθος προϊόντος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Οικιακά έπιπλα |