| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | 10,0-2,3 mm πορσέ τσέπης καναπέ |
| MOQ: | 100pcs |
| τιμή: | US$1.5-2.1 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση και συσκευασία κυλίνδρων |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα προϊόντος | Ελατήριο τσέπης για καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός πηνίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
| Λέξεις-κλειδιά | Ελατήριο τσέπης για μαξιλάρι καναπέ |