| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | 10,0-2,3 mm πορσέ τσέπης καναπέ |
| MOQ: | 100pcs |
| τιμή: | US$1.5-2.1 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση και συσκευασία κυλίνδρων |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Ένα προηγμένο σύστημα υποστήριξης καθίσματος που αποτελείται από εκατοντάδες μεμονωμένα ελατήρια, καθένα στεγασμένο στην δική του υφασμάτινη θήκη. Αυτά τα ελατήρια τσέπης λειτουργούν ανεξάρτητα για να παρέχουν ανώτερη υποστήριξη που προσαρμόζεται στο σώμα και εξαλείφουν το παραδοσιακό φαινόμενο "αιώρας".
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης Καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Διάμετρος Μέσης | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε διαθέσιμο μέγεθος |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |