| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20PCs |
| τιμή: | USD 39~50/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία με έλασης: 10-20pcs/πακέτο, συμπιεσμένη συσκευασία: 10-15pcs/πακέτο. |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P |
| Όνομα Προϊόντος | Ανεξάρτητα Ελατήρια για Στρώμα |
| Υλικό | Ατσάλινο Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Σπείρες | 4-7 Σπείρες |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (Προσαρμοσμένη) |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Διαθέσιμο Μέγεθος |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Στρωμάτων ή Καναπέδων |