| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 200pcs |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία με έλασης: 10-20pcs/πακέτο, συμπιεσμένη συσκευασία: 10-15pcs/πακέτο. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Υψηλής ποιότητας εξατομικευμένα πορτοφόλια για καναπέ που είναι διαθέσιμα σε τιμές χονδρικής από τις εγκαταστάσεις παραγωγής μας στο Guangdong.Οι συσκευές μας είναι σχεδιασμένες για ανώτερη άνεση και αντοχή σε εφαρμογές καναπέ..
| Ονομασία του προϊόντος | Πορτοφολιές του καναπέ εσωτερική μονάδα ελατήρια |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Διαπραγματεύσιμα |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Άλλα, από χάλυβα ή χάλυβα |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο ή κατασκευαστή καναπέδων |
Για την κορυφαία μηχανική και τις προηγμένες δυνατότητες παραγωγής, συνεργαζόμαστε με κορυφαίους εταίρους της βιομηχανίας: