| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Καναπές τσέπης ελατηρίου |
| MOQ: | 100pcs |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία με έλασης: 10-20pcs/πακέτο, συμπιεσμένη συσκευασία: 10-15pcs/πακέτο. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ονομασία του προϊόντος | Καναπές |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 Γύρες |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Να διαπραγματευτούμε. |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2Η μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο ή τον κατασκευαστή καναπέων |
Μεγάλη χωρητικότητα βάρους:Τα ελατήρια που κατασκευάζονται με παχύτερο σύρμα είναι εγγενώς ισχυρότερα και πιο ανθεκτικά.
2.0mm ελατήριο μπορεί να υποστηρίξει σημαντικά περισσότερο βάρος χωρίς μόνιμη χαλάρωση, οδηγώντας σε μεγαλύτερη
Η διάρκεια ζωής του στρώματος.
Εξαιρετική υποστήριξη Edge:Αυτό το διάμετρο είναι ιδανικό για την κατασκευή ενισχυμένων ελαστικών περιμέτρου, που αποτρέπουν την
Η αίσθηση του "κυλίσματος" και καθιστώντας ολόκληρη την επιφάνεια ύπνου χρήσιμη.
Μειωμένη αποδυνάμωση:Το παχύ σύρμα είναι εξαιρετικά ανθεκτικό στο να πάρει ένα "set" ή να χάσει το σχήμα του με την πάροδο του χρόνου, το οποίο
είναι η κύρια αιτία των αποτυπωμάτων σώματος στο στρώμα.
Στερεά αισθήματα και ελάχιστη συμμόρφωση:
Σκοπός:Ένα κύλινδρο 2,0 mm θα παρέχει μια πολύ πιο σταθερή ώθηση πίσω από ένα λεπτότερο κύλινδρο (π.χ., 1,4 mm
Προσφέρει ισχυρή, θεμελιώδη υποστήριξη αντί για βαθιά, πλούσια διαμόρφωση.
Λιγότερη συμμόρφωση:Ενώ όλα τα ελατήρια τσέπης λειτουργούν ανεξάρτητα, ένα παχύτερο σύρμα θα συμμορφωθεί ελαφρώς λιγότερο με
Χρησιμοποιείται συχνά στο στρώμα υποστήριξης της βάσης ενός πολυμερούς καλωδίου.
- σύστημα στρώματος στρώματος.