| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Καναπές τσέπης ελατηρίου |
| MOQ: | 100pcs |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία με έλασης: 10-20pcs/πακέτο, συμπιεσμένη συσκευασία: 10-15pcs/πακέτο. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Προσαρμοσμένο ελατήριο τσέπης καναπέ με σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα για ανθεκτικότητα
| Όνομα προϊόντος | Ελατήριο τσέπης καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1,0mm-2,3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4,5-7,5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός πηνίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγμάτευση |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |