| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Μηχανισμός ανύψωσης κρεβατιού |
| MOQ: | 1Pairs |
| τιμή: | 13.99~18.99 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 1pairs/CTN |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Αντικειμένου | Μηχανισμός Ανύψωσης Κρεβατιού |
|---|---|
| Υλικό | Σίδηρος |
| Πάχος | Προσαρμοσμένο 2.5/3.0mm |
| Συσκευασία | 1 Ζεύγος/Κουτί |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δοκιμή Ανύψωσης Ποιότητας | 50000 φορές |
| Εφαρμογή | Έπιπλα, Κρεβάτι, Καναπές |
| Ελατήριο Αερίου | 30kg-90kg |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 Ζεύγος |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 152X24X6.5 cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 14.110 kg |
Ένας μηχανισμός ανύψωσης κρεβατιού είναι μια συσκευή ή σύστημα σχεδιασμένο για να προσαρμόζει το ύψος ή τη θέση ενός κρεβατιού, που συχνά χρησιμοποιείται για ιατρικούς, εργονομικούς ή λόγους ευκολίας. Αυτοί οι μηχανισμοί βρίσκονται συνήθως σε νοσοκομειακά κρεβάτια, ρυθμιζόμενα οικιακά κρεβάτια και εξειδικευμένα έπιπλα.