| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 100pcs |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία με έλασης: 10-20pcs/πακέτο, συμπιεσμένη συσκευασία: 10-15pcs/πακέτο. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήρια Τσέπης για Μαξιλάρια Καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένα και τυλιγμένα |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμη |