| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Καναπές τσέπης |
| MOQ: | 100pcs |
| τιμή: | USD 1.45~1.42/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία: 15-30pcs/pack |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Διάμετρος Πυρήνα | 6-7cm |
| Υλικό Γεμίσματος | Μη υφαντό ύφασμα |
| Υλικό | Χαλύβδινο σύρμα |
| Χρήση | Καναπές/Καρέκλα/Μαξιλάρι |
| Ύψος Ελατηρίου | 6-23cm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |