| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | 5-14 εκατοστά |
| MOQ: | 100pcs |
| τιμή: | 1.54 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπιεσμένο ή τυλιγμένο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Συμπιεσμένο Ελατήριο Pocket Coil για Μαξιλάρι Καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| MOQ | Διαπραγματεύσιμο |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Καναπέδων |
Ο καναπές δεν θα κάνει ήχους τριξίματος, κριτσανίσματος ή μεταλλικού τριβής όταν κάθεστε, κινείστε ή σηκώνεστε.