| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | 5-14 εκατοστά |
| MOQ: | 100pcs |
| τιμή: | 1.54 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπιεσμένο ή τυλιγμένο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Συμπιεσμένο Ελατήριο Τσέπης για Μαξιλάρι Καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Διάμετρος Μέσης | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
Τα ελατήρια τσέπης αποτελούν το βασικό εσωτερικό σύστημα ανάρτησης που χρησιμοποιείται στην κατασκευή καναπέδων υψηλής ποιότητας.
Κάθε ελατήριο είναι ραμμένο στη δική του υφασμάτινη θήκη. Αυτές οι θήκες συνδέονται στη συνέχεια μεταξύ τους για να σχηματίσουν μια συνεκτική, υψηλής απόδοσης μονάδα.