| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | 8cm 10cm sofa pocket spring |
| MOQ: | 100pcs |
| τιμή: | 1.54 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Compressed or rolled |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Συμπιεσμένο Ελατήριο Pocket για Μαξιλάρια Καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Διάμετρος Μέσης | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Καναπέδων |
Τα ελατήρια pocket είναι ένα χαρακτηριστικό υψηλής ποιότητας που χρησιμοποιείται κυρίως στις επιφάνειες καθίσματος και ύπνου επίπλων υψηλής ποιότητας: