| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | 8cm 10cm sofa pocket spring |
| MOQ: | 100pcs |
| τιμή: | 1.54 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Compressed or rolled |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπυκνωμένη σπείρα τσέπης για μαξιλάρι καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Να διαπραγματευτούμε. |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 Ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο ή τον κατασκευαστή καναπέων |
Μια ελατήρια τσέπης είναι ένα μεμονωμένο ελατήριο που περιβάλλεται από τη δική του τσέπη υφασμάτων.Σε αντίθεση με τα παραδοσιακά διασυνδεδεμένα συστήματα ελαστικών (όπως τα Bonnell ή Offset coils), κάθε ελατήριο τσέπης λειτουργεί ανεξάρτητα.
Όταν ασκείται πίεση σε ένα ελατήριο (π.χ. κάθεστε σε ένα σημείο), μόνο αυτό το ελατήριο και εκείνα που βρίσκονται αμέσως γύρω του συμπιέζονται.Οι άλλοι παραμένουν σε μεγάλο βαθμό ανεπηρέαστοι..