| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20PCS |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ονομασία του προϊόντος | Ελατήριο τσέπης στρώματος |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (προσαρμοσμένο) |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 ή εξατομικευμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και έλαση |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/παρασκευαστή στρώματος ή καναπέ |
Αμη κολλώδης συσκευή ελατηρίου τσέπηςείναι ένα καινοτόμο είδος συστήματος ελατηρίων που χρησιμοποιείται σε στρώματα, σχεδιασμένο για αυξημένη άνεση, αντοχή και φιλικότητα προς το περιβάλλον.Αυτή η νέα είσοδος στη βιομηχανία στρωμάτων αντιπροσωπεύει την τελευταία πρόοδο στην τεχνολογία ύπνου.