| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 200PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
Υψηλής ποιότητας συσκευές πορτοφόλι σχεδιασμένες ειδικά για την κατασκευή καναπέων, προσφέροντας ανώτερη άνεση και αντοχή μέσω εξατομικευόμενων προδιαγραφών και υλικών υψηλής ποιότητας.
| Ονομασία του προϊόντος | Πορτοφολιές του καναπέ εσωτερική μονάδα ελατήρια |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 Ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
Ιδανικό για κατασκευαστές καναπέων και εργοστάσια επίπλων που αναζητούν υψηλής ποιότητας, προσαρμόσιμες μονάδες ελαστικών που παρέχουν εξαιρετική άνεση και μακροχρόνια απόδοση.