| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, αριθ. |
| MOQ: | 400 κιλά. |
| τιμή: | USD 1.5~3/Kg |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 4 kg/τυλί 10τυλίων/πλαστική σακούλα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ονομασία του προϊόντος | Ζιγκ Ζαγκ |
|---|---|
| Στυλ | Στρογγυλή / ημικυκλική / επίπεδη |
| Διάμετρος σύρματος | 20,8-4,0 mm |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρος τόξου | 30-250 mm |
| Τοποθεσία παραγωγής | Επαρχία Guangdong, Κίνα |
| Διάμετρο | 16-35 χιλιοστά |
| Χρήση | Έπιπλα για το σπίτι |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| OEM/ODM | Αποδεκτό |
Προϊόν:Αυτό είναι ένασινώδης άνοιξηΕίναι ένα συνεχές, προ-ελαστικό ατσάλινο σύρμα που είναι στερεωμένο στο ξύλινο πλαίσιο του καναπέ.
"Κοντά ευθεία":Αυτό αναφέρεται στο γεγονός ότι τα άκρα του ελαστικού αφήνονται ίσια και μη λυγισμένα, καθιστώντας ευκολότερο το προσκόλλημα στο πλαίσιο με κλιπ ή κολλητικά πριν ξεκινήσει το κύριο μοτίβο "σιγκ-ζαγκ".
3.6 mm πάχος (≈9 μέτρο):Αυτή είναι η πιο κρίσιμη προδιαγραφή.Αυτό είναι ένα εξαιρετικά βαρύ, διαμέτρου καλωδίου εμπορικής ποιότητας.