| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Τσέπη ελατήριο για μαξιλάρι καναπέ |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.48-1.50USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση ή τυλίγμα |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήρια Pocket για Καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Διαθέσιμο Μέγεθος |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένα και Τυλιγμένα |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Καναπέδων |
Τα ελατήρια Pocket (γνωστά και ως ελατήρια Marshall ή ενσωματωμένα ελατήρια) είναι μεμονωμένες υφασμάτινες θήκες, καθεμία από τις οποίες περιέχει ένα μόνο ελατήριο. Λειτουργούν ανεξάρτητα, παρέχοντας στοχευμένη υποστήριξη προσαρμοζόμενα στο σχήμα του σώματος και απομονώνοντας την κίνηση. Αυτή είναι μια σημαντική αναβάθμιση σε σχέση με μια συνεχή μονάδα ελατηρίων και αποτελεί βασικό χαρακτηριστικό στην κατασκευή καναπέδων μεσαίας έως υψηλής ποιότητας.
Μια βαθμολογία "Μεσαίας Σκληρότητας" προσφέρει μια ευέλικτη ισορροπία υποστήριξης και άνεσης, ελκυστική για το ευρύτερο τμήμα της αγοράς.