| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Pocket spring for sofa cushion |
| MOQ: | 100pcs |
| τιμή: | 1.48-1.50USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Compressed or rolled |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
| Όνομα προϊόντος | Ελατήριο τσέπης για καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από ανθρακούχο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγμάτευση |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
Κοινό: Κατασκευαστές καναπέδων και κατασκευαστές επίπλων υψηλής ποιότητας κατά παραγγελία. Ένα άτομο ή ένα συνεργείο επισκευής σχεδόν ποτέ δεν θα παραγγείλει αυτό.
Σκοπός: Για την κατασκευή ενός καναπέ με συγκεκριμένη αίσθηση (απαλή έναντι σταθερής), επίπεδο υποστήριξης και προφίλ ανθεκτικότητας. Η προσαρμογή επιτρέπει σε μια μάρκα να διαφοροποιήσει το προϊόν της στην αγορά. Ένας καναπές που διαφημίζεται με "ανθεκτικά μαξιλάρια με ελατήρια τσέπης" τοποθετείται ως ένα premium, μακράς διάρκειας προϊόν.
Αυτό είναι ένα εξειδικευμένο βιομηχανικό προϊόν. Η προμήθειά του περιλαμβάνει: