| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ονομασία του προϊόντος | Τσέπη ελατήριο για μαξιλάρι καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm - 2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4 - 6,5 εκατοστά |
| Μέση διάμετρος | 4.5 - 7.5cm |
| Υψόμετρο | 6 - 25 εκατοστά |
| Στροφές | 4 - 7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Διαπραγματεύσιμα |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 ή εξατομικευμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και έλαση |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο ή τον κατασκευαστή καναπέων |