| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Υψηλής ποιότητας τσέπη ελατήρια που έχουν σχεδιαστεί ειδικά για μαξιλάρια καναπέ, προσφέροντας ανώτερη άνεση και αντοχή μέσω της ανεξάρτητης τεχνολογίας ελατηρίων.
| Ονομασία του προϊόντος | Τσέπη ελατήριο για μαξιλάρι καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Να διαπραγματευτούμε. |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 Ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο ή τον κατασκευαστή καναπέων |
| Χρονοδιάγραμμα | Σημασία & Σημασία |
|---|---|
| Τάγμα | Τα ελατήρια κατασκευάζονται σύμφωνα με τις ακριβείς προδιαγραφές της εταιρείας καναπέων. |
| 70 | Αυτό σχεδόν σίγουρα αναφέρεται στηνΔιάμετρος καλωδίουΣτον κόσμο του σιδηροδρομικού καλωδίουυψηλότερος αριθμός διαμέτρου σημαίνει λεπτότερο σύρμαΤο "70" είναι ένα εξαιρετικά λεπτό και ελαφρύ σύρμα, που δημιουργεί πολύ μαλακά, εύκαμπτα ελατήρια ιδανικά για μαξιλάρια πίσω, άνετα στρώματα πάνω, ή εφαρμογές πολύ μαλακά. |
| Ατσάλινο σύρμα | Ο χάλυβας υψηλού άνθρακα είναι το πρότυπο για την αντοχή, την αντοχή και την ικανότητα να επιστρέψει στο αρχικό του σχήμα μετά από επαναλαμβανόμενη συμπίεση (μνήμη). |
| Τσέπη ελατήρια | Αναφέρεται στον τύπο του ελαστικού: μεμονωμένα ελαστικά σε σχήμα ωρολογίου, το καθένα περιβάλλεται από τη δική του τσέπη υφασμάτων.ελαχιστοποιεί τη μεταφορά κίνησης, και μειώνει τον θόρυβο. |
| Κεραμίδι καναπέ | Καθορίζει σαφώς την εφαρμογή, διακρίνοντάς την από τα ελατήρια στρώματος ή τα ελατήρια αυτοκινήτων. |