| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα προϊόντος | Ελατήριο ελατηρίου για μαξιλάρι καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1,0mm-2,3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4,5-7,5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμη |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
Είναι εξαιρετικά απίθανο να χρειαστεί να προμηθευτείτε ένα προσαρμοσμένο ελατήριο σαν αυτό για μεμονωμένα έργα.
Σύνοψη: Αυτό το προϊόν καθορίζει ένα μαλακό, πολυτελές, προσαρμοσμένο ελατήριο άνεσης που προορίζεται για χρήση σε μη φέροντα μέρη καναπέδων υψηλής ποιότητας, με προδιαγραφές μετρητή που υποδεικνύουν τη μαλακότητα και την προβλεπόμενη εφαρμογή του.