| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | 10,0-2,3 mm πορσέ τσέπης καναπέ |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | US$1.5-2.1 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση και συσκευασία κυλίνδρων |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Τα ελατήρια τσέπης καναπέ μας είναι σχεδιασμένα για ανώτερη άνεση και ανθεκτικότητα, προσφέροντας μια εξαιρετική εμπειρία καθίσματος για τους πελάτες σας. Κατασκευασμένα από υλικά υψηλής ποιότητας και σχεδιασμένα με ακρίβεια, αυτά τα ελατήρια προσφέρουν προσαρμόσιμες λύσεις για κατασκευαστές καναπέδων.
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης Καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Διάμετρος Μέσης | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
Τα ελατήρια τσέπης μας είναι πλήρως προσαρμόσιμα, επιτρέποντάς σας να δημιουργήσετε την τέλεια εφαρμογή για τα μοναδικά σας σχέδια καναπέδων. Είτε χρειάζεστε συγκεκριμένα μεγέθη ή σχήματα, η ομάδα μας θα συνεργαστεί μαζί σας για να διασφαλίσει εξατομικευμένες λύσεις που καλύπτουν τις ακριβείς απαιτήσεις σας.
Ο σχεδιασμός ελατηρίου τσέπης παρέχει ανώτερη στήριξη και άνεση, με αποτέλεσμα μια πιο ευχάριστη εμπειρία καθίσματος για τους τελικούς χρήστες. Κάθε ελατήριο είναι κατασκευασμένο με ακρίβεια από υλικά υψηλής ποιότητας, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και μακροχρόνια απόδοση.
Όταν επιλέγετε το Ελατήριο Τσέπης Καναπέ μας, επιλέγετε ένα προϊόν σχεδιασμένο να καλύπτει τις ανάγκες τόσο των κατασκευαστών όσο και των τελικών πελατών. Τα ελατήρια τσέπης μας είναι η τέλεια λύση για τη δημιουργία υψηλής ποιότητας, άνετων επίπλων που αντέχουν στο χρόνο.
Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να μάθετε περισσότερα για το Ελατήριο Τσέπης Καναπέ μας και να ανακαλύψετε πώς μπορούμε να σας βοηθήσουμε να αναβαθμίσετε την κατασκευή επίπλων σας στο επόμενο επίπεδο.