| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | SW-008 |
| MOQ: | 9000 τεμ |
| τιμή: | USD0.4~0.8/Pcs |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 3000 τεμάχια ανά κουτί |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Κλιπ Ελατηρίου 4 Οπών |
|---|---|
| Υλικό | Σίδηρος |
| Μήκος | 23mm |
| Πλάτος | 20mm |
| Πάχος | 0.8mm/1.0mm |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Επίστρωση Ψευδαργύρου |
| Χρώμα | Λευκό Ημιδιαφανές ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Τσάντα PE |
| MOQ | 9000PCS |
| OEM | Αποδεκτό |
| Χρήση | Στερέωση ελατηρίων καναπέ και εξαρτημάτων υλικού επίπλων για τη σύνδεση ελατηρίων σε σχήμα φιδιού για ασφαλή εγκατάσταση |
| Μοντέλο | Διαστάσεις | Συσκευασία | Μέγεθος Συσκευασίας | Βάρος | Παρατήρηση |
|---|---|---|---|---|---|
| Κλιπ Ελατηρίου 5 Οπών | 23*20*1.0mm | 3000τμχ/κιβώτιο | 39*28*14cm | 14.11kg | Μισό Πλαστικό Κάλυμμα |
| Κλιπ Ελατηρίου 4 Οπών | 23*20*1.0mm | 3000τμχ/κιβώτιο | 41*28*17.5cm | 15.70kg | Μισό Πλαστικό Κάλυμμα |
| Κλιπ Ελατηρίου 4 Οπών (XL) | 26*20*1.0mm | 3000τμχ/κιβώτιο | 41*28*16.5cm | 14.5kg | Μισό Πλαστικό Κάλυμμα |