| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20PCS |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ελατήρια pocket υψηλής ποιότητας σχεδιασμένα για εσωτερικά αξεσουάρ στρωμάτων, προσφέροντας βέλτιστη στήριξη και άνεση τόσο για εφαρμογές κατασκευής στρωμάτων όσο και καναπέδων.
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Ελατηρίου Pocket |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm - 2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4cm - 6.5cm |
| Διάμετρος Μέσος | 4.5cm - 7.5cm |
| Ύψος | 6cm - 25cm |
| Στροφές | 4 - 7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (Προσαρμοσμένο) |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή στρωμάτων ή καναπέδων |
Οι μονάδες ελατηρίων pocket παρέχουν ανώτερη άνεση και στήριξη επιτρέποντας σε κάθε ελατήριο να κινείται ανεξάρτητα, προσαρμοζόμενο στο σχήμα του σώματος, διατηρώντας παράλληλα τη δομική ακεραιότητα και την ανθεκτικότητα.