| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Καναπές Πορτοφολιές |
| MOQ: | 100 κομμάτια |
| τιμή: | USD 1.45~1.42/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 15-30PCS/πακέτο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Ελατήρια τσέπης υψηλής ποιότητας ειδικά σχεδιασμένα για μαξιλάρια καναπέ, με κατασκευή από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα και προσαρμόσιμα σχήματα για να ταιριάζουν σε μοναδικά σχέδια επίπλων.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης Καναπέ |
| Υλικό | Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Διάμετρος Μέσης | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή κατά παραγγελία |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή κατά παραγγελία |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
Τα ελατήρια τσέπης μας μπορούν να κατασκευαστούν σε μη τυποποιημένα σχήματα για να ταιριάζουν απόλυτα σε πολύπλοκα σχέδια μαξιλαριών και μοναδικές απαιτήσεις επίπλων.