| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Καναπές Πορτοφολιές |
| MOQ: | 100 κομμάτια |
| τιμή: | USD 1.45~1.42/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 15-30PCS/πακέτο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Τα εξατομικεύσιμα πορτοφόλια του καναπέ μας είναι σχεδιασμένα για να παρέχουν ανώτερη υποστήριξη και άνεση για μαξιλάρια καναπέ.Αυτά τα ελατήρια προσφέρουν την ιδανική λύση για τους κατασκευαστές επίπλων που επιδιώκουν να δημιουργήσουν υψηλής ποιότητας, άνετη εμπειρία καθίσματος.
| Ονομασία του προϊόντος | Καναπές |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 ή προσαρμοσμένα |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Άλλα, από χάλυβα ή χάλυβα |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο ή κατασκευαστή καναπέδων |