| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Καναπές Πορτοφολιές |
| MOQ: | 100 κομμάτια |
| τιμή: | USD 1.45~1.42/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 15-30PCS/πακέτο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης Καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Λέξεις-κλειδιά | Ελατήριο Τσέπης για Μαξιλάρι Καναπέ |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Καναπέδων |
Τα ελατήρια τσέπης μας είναι προσαρμόσιμα, επιτρέποντάς σας να δημιουργήσετε την τέλεια εφαρμογή για τον μοναδικό σας καναπέ. Είτε χρειάζεστε συγκεκριμένο μέγεθος είτε σχήμα, η ομάδα μας θα συνεργαστεί μαζί σας για να διασφαλίσει ότι τα ελατήρια τσέπης σας είναι προσαρμοσμένα στις ανάγκες σας.
Με το Ελατήριο Τσέπης Καναπέ, μπορείτε να είστε σίγουροι ότι οι πελάτες σας θα έχουν την καλύτερη δυνατή εμπειρία καθίσματος. Ο σχεδιασμός ελατηρίου τσέπης παρέχει ανώτερη στήριξη και άνεση, με αποτέλεσμα μια πιο ευχάριστη εμπειρία καθίσματος.
Τα ελατήρια τσέπης από χάλυβα μας είναι κατασκευασμένα με ακρίβεια, διασφαλίζοντας ότι κάθε ελατήριο είναι υψηλής ποιότητας. Κατανοούμε ότι κάθε λεπτομέρεια έχει σημασία όταν πρόκειται για τη δημιουργία του τέλειου καναπέ, γι' αυτό και φροντίζουμε ιδιαίτερα την κατασκευή των ελατηρίων τσέπης μας.
Όταν επιλέγετε το Ελατήριο Τσέπης Καναπέ μας, επιλέγετε ένα προϊόν που έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει τις ανάγκες τόσο εσάς όσο και των πελατών σας. Τα ελατήρια τσέπης μας είναι η τέλεια λύση για κάθε κατασκευαστή καναπέδων που θέλει να δημιουργήσει υψηλής ποιότητας, άνετα έπιπλα.
Λοιπόν, γιατί να περιμένετε; Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να μάθετε περισσότερα για το Ελατήριο Τσέπης Καναπέ μας και πώς μπορούμε να σας βοηθήσουμε να αναβαθμίσετε τα έπιπλά σας.