| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | SW-008 |
| MOQ: | 1000m |
| τιμή: | USD0.2~0.5/m |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 50m/Roll 10Rolls/Carton, 26m/Roll 20Rolls/Carton |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Οι υψηλής ποιότητας ελαστικοί ιμάντες σόφας μας είναι κατασκευασμένοι με 75 κομμάτια καουτσούκ για εξαιρετική αντοχή και βέλτιστη στήριξη επίπλων. Το διακριτικό μοτίβο πλέξης ψαροκόκαλου συνδυάζει αισθητική εμφάνιση με δομική αντοχή, διασφαλίζοντας ότι τα έπιπλά σας διατηρούν τόσο το στυλ όσο και τη σταθερότητα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Χρόνος Δείγματος | 7 Ημέρες |
| Ποσότητα Καουτσούκ | 75 κομμάτια |
| Μοτίβο Πλέξης | Ψαροκόκαλο |
| Πάχος | 1.4mm - 1.5mm |
| Διαθέσιμα Χρώματα | Πράσινο, Μαύρο, Προσαρμοσμένα |
| Επιλογές Συσκευασίας | 100μ x 5 ρολά, 50μ x 10 ρολά |
| Λιμάνια FOB | Foshan, Guangzhou, Shenzhen, Shanghai |
Οι ιμάντες σόφας Yirilom SW-008 είναι ιδανικοί για διάφορες εφαρμογές επίπλων, συμπεριλαμβανομένης της κατασκευής προσαρμοσμένων καναπέδων, ελαστικών ιμάντων ταπετσαρίας και σεναρίων επισκευής επίπλων. Η σύνθεση πολυπροπυλενίου και καουτσούκ παρέχει εξαιρετική ελαστικότητα και άνεση, διατηρώντας παράλληλα τη δομική ακεραιότητα.
Κάθε ρολό ιμάντα σόφας προστατεύεται προσεκτικά με πλαστική συσκευασία και αποστέλλεται σε ανθεκτικά χαρτοκιβώτια με επαρκή προστασία. Η τυπική χερσαία αποστολή παραδίδεται εντός 5-7 εργάσιμων ημερών με παροχή παρακολούθησης.
Μάρκα:Yirilom
Αριθμός Μοντέλου:SW-008
Πιστοποιήσεις:SGS/ISO9001
Ελάχιστη Παραγγελία:1000μ
Εύρος Τιμών:USD 0.2 - 0.5 ανά μέτρο