| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | SW-008 |
| MOQ: | 1000m |
| τιμή: | USD0.2~0.5/m |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 50m/Roll 10Rolls/Carton, 26m/Roll 20Rolls/Carton |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Τα λουριά μας είναι κατασκευασμένα από υλικά υψηλής ποιότητας για να αντέχουν το βάρος και την πίεση της τακτικής χρήσης.Αυτά τα ιμάντα παρέχουν εξαιρετική αντοχή για να υποστηρίξουν ακόμα και τους βαρύτερους καναπέδες..
Διατίθεται σε πρότυπα μήκη 26m, 50m, ή προσαρμοσμένα μήκη για να ταιριάζει με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας καναπέ.Σας παρέχουμε το τέλειο μήκος για τα έπιπλα σας..
Κάθε ιμάντα περιλαμβάνει 75 κομμάτια καουτσούκ για ασφαλή τοποθέτηση, αποτρέποντας την γλίστρα και τη γλίστρα ενώ παράλληλα παρέχει επιπλέον υποστήριξη για τη διατήρηση του σχήματος του καναπέ και την πρόληψη της χαλάρωσης με την πάροδο του χρόνου.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο μέγεθος Ελαστικό έπιπλο Webbing Stretch Webbing Tape Band για καναπέ |
| Κατηγορία προϊόντων | Επένδυση για καναπέ |
| Προϊόντα | Υψηλής ποιότητας ελαστικός ισχυρός καναπές ιστός |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Βάρος των ιστών | 51 g/m |
| Ποσότητα καουτσούκ | 75 κομμάτια |
| Διάρκεια | 26m, 50m ή προσαρμοσμένο |
| Χρώμα ιστού | Πράσινο/Μαύρο/Αναπροσαρμοσμένο |
| Λιμάνι FOB | Η Επιτροπή εξέτασε αν οι εν λόγω εισαγωγές αποτελούν κρατική ενίσχυση. |
| Όροι πληρωμής | 30% κατάθεση, 70% υπόλοιπο |
Η ελαστική ταινία καναπέ Yirilom SW-008 είναι ευέλικτη για διάφορες εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένης της κατασκευής επίπλων (καναπέδες, καρέκλες, κρεβάτια) και της επισκευής επίπλων.Παρέχει εξαιρετική υποστήριξη και αντοχή, εξασφαλίζοντας άνετα και μακροχρόνια έπιπλα.
Διατίθεται σε πράσινο, μαύρο και προσαρμοσμένα χρώματα για να ταιριάζει με διαφορετικούς τύπους επίπλων.000,000Η διαδρομή διαρκεί 7-15 ημέρες.
Η ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και οι υπηρεσίες περιλαμβάνουν:
Εμπιστευμένα σε ανθεκτικά χαρτόνια κιβώτια με κατάλληλη επισήμανση για ασφαλή μεταφορά.
Δωρεάν αποστολή εντός των Ηνωμένων Πολιτειών. Παραγγελίες επεξεργάζονται εντός 1-2 εργάσιμων ημερών με τυποποιημένη αποστολή (3-5 εργάσιμες ημέρες παράδοσης). Επιταχυνόμενη αποστολή διαθέσιμη με πρόσθετα τέλη.Διεθνής αποστολή δεν είναι διαθέσιμη επί του παρόντος.