| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | SW-008 |
| MOQ: | 1000m |
| τιμή: | USD0.2~0.5/m |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 50m/Roll 10Rolls/Carton, 26m/Roll 20Rolls/Carton |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Η ελαστική ταινία για έπιπλα είναι σχεδιασμένη για να στηρίζει και να σταθεροποιεί τα έπιπλα σας.και άλλες ανάγκες επένδυσηςΚατασκευασμένα από υλικά ανώτερης ποιότητας, τα ελαστικά λουριά μας παρέχουν εξαιρετική αντίσταση και ανάρρωση, εξασφαλίζοντας ότι τα έπιπλα σας παραμένουν άνετα και ασφαλή.
Προσφέρουμε εξατομικευμένα μεγέθη για να ανταποκριθούν στις συγκεκριμένες απαιτήσεις των επίπλων σας.με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων για να ταιριάζει με το σχεδιασμό και το χρώμα των επίπλων σας.
Κατασκευάζονται στις σύγχρονες εγκαταστάσεις μας που βρίσκονται στην Φωσάν, το Γκουάνγκτσοου, το Σενζέν και τη Σαγκάη, εγγυόμαστε τα προϊόντα υψηλής ποιότητας με εξαιρετική κατασκευή και προσοχή στις λεπτομέρειες.
| Κατηγορία προϊόντων | Επένδυση για καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Σχήμα ιστού | Σπάγκος ρέγγας |
| Χρώμα | Πράσινο/Μαύρο/Αναπροσαρμοσμένο |
| Διάρκεια | 26m, 50m ή προσαρμοσμένο |
| Ποσότητα καουτσούκ | 75 κομμάτια |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Συσκευή | 100mx5 ρολ, 50mx10 ρολ |
| Λιμάνι FOB | Η Επιτροπή εξέτασε αν οι εν λόγω εισαγωγές αποτελούν κρατική ενίσχυση. |
Το Yirilom SW-008 είναι μια ελαστική ταινία υψηλής ποιότητας για καναπέδες, επίσης γνωστή ως ελαστική ταινία καναπέ ή ταινία επισκευής επίπλων.Πιστοποιημένο από την SGS και την ISO9001, το προϊόν αυτό είναι ιδανικό για:
Με την εύκολη εγκατάσταση και τις ρυθμιζόμενες ελαστικές ιδιότητες, το Yirilom SW-008 εξοικονομεί χρόνο και προσπάθεια, παρέχοντας παράλληλα αξιόπιστη υποστήριξη.
Συσκευή:Περιτυλιγμένο προσεκτικά σε ανθεκτικό σε υγρασία υλικό με σαφή επισήμανση και οδηγίες χειρισμού.
Ναυτιλία:Παρακαλούμε ελέγξτε τα προϊόντα κατά την παράδοση και αναφέρετε τυχόν προβλήματα εντός 48 ωρών.
Επιλογές συσκευασίας:50m/roll 10 rolls/carton ή 26m/roll 20 rolls/carton