| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | SW-008 |
| MOQ: | 1000m |
| τιμή: | USD0.2~0.5/m |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 50m/Roll 10Rolls/Carton, 26m/Roll 20Rolls/Carton |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Ο υψηλής ποιότητας ελαστικός ιμάντας καναπέ μας είναι σχεδιασμένος για ανώτερη αντοχή και απόδοση στην κατασκευή επίπλων. Με βάρος 51g/m και πάχος που κυμαίνεται από 1,4mm έως 1,5mm, αυτός ο ιμάντας παρέχει την τέλεια ισορροπία μεταξύ αντοχής και ευελιξίας για μακροχρόνια στήριξη καναπέ.
| Αντοχή | Υψηλή |
| Επιλογές χρωμάτων | Πράσινο/Μαύρο/Προσαρμοσμένο |
| Τύπος προϊόντος | Υψηλής ποιότητας ελαστικός ισχυρός ιμάντας καναπέ |
| Βάρος | 51g/m |
| Όροι πληρωμής | 30% προκαταβολή 70% υπόλοιπο |
| Λιμάνι FOB | Foshan/Guangzhou/Shenzhen/Shanghai |
Η αφοσιωμένη ομάδα τεχνικής υποστήριξης μας διασφαλίζει τη βέλτιστη απόδοση του προϊόντος με ολοκληρωμένες υπηρεσίες που περιλαμβάνουν:
Συσκευασία: Στιβαρά χαρτοκιβώτια με τυλιγμένο ιμάντα ασφαλισμένο με ταινία για ασφαλή μεταφορά.
Τυπική συσκευασία: 50m/Ρολό (10 Ρολά/Κιβώτιο) ή 26m/Ρολό (20 Ρολά/Κιβώτιο)
Αποστολή: Δωρεάν αποστολή στην ηπειρωτική Ηνωμένες Πολιτείες. Οι παραγγελίες αποστέλλονται εντός 2 εργάσιμων ημερών με παράδοση 5-7 ημερών. Διαθέσιμες επιλογές ταχείας αποστολής.
| Μάρκα | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου | SW-008 |
| Πιστοποιήσεις | SGS/ISO9001 |
| Προέλευση παραγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1000m |
| Εύρος τιμών | USD 0.2~0.5/m |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα εφοδιασμού | 40.000.000.000 Μέτρα ανά Μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 ημέρες |