| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, αριθ. |
| MOQ: | 400 κιλά. |
| τιμή: | USD 1.5~3/Kg |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 4 kg/τυλί 10τυλίων/πλαστική σακούλα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Υψηλής ποιότητας προσαρμοσμένα ελατήρια ζιγκ-ζαγκ αντικατάστασης σχεδιασμένα για την κατασκευή καναπέδων και πολυθρόνων. Αυτά τα ανθεκτικά ελατήρια έρχονται με κλιπ για εύκολη εγκατάσταση και είναι διαθέσιμα σε διάφορες προδιαγραφές για να καλύψουν τις ανάγκες παραγωγής επίπλων σας.
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Ζιγκ-Ζαγκ |
|---|---|
| Στυλ | Καμπύλη / Ημικυκλικό / Επίπεδο |
| Διάμετρος Σύρματος | 2.8-4.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο ή Προσαρμοσμένο |
| Ύψος Τόξου | 30-250mm |
| Τόπος Παραγωγής | Επαρχία Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πλάτος | 16-35mm |
| Χρήση | Οικιακά Έπιπλα |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| OEM/ODM | Αποδεκτό |