| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, αριθ. |
| MOQ: | 400 κιλά. |
| τιμή: | USD 1.5~3/Kg |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 4 kg/τυλί 10τυλίων/πλαστική σακούλα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα προϊόντος | Ελατήριο Ζιγκ-Ζαγκ |
|---|---|
| Στυλ | Καμπύλη / Ημικυκλικό / Επίπεδο |
| Διάμετρος σύρματος | 2.8-4.0mm |
| Χρώμα | Μαύρο ή Προσαρμοσμένο |
| Ύψος τόξου | 30-250mm |
| Τόπος παραγωγής | Επαρχία Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πλάτος | 16-35mm |
| Χρήση | Έπιπλα σπιτιού |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| OEM/ODM | Αποδεκτό |