| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | SW-008 |
| MOQ: | 1000μ |
| τιμή: | USD0.2~0.5/m |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 50m/Roll 10Rolls/Carton, 26m/Roll 20Rolls/Carton |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστερικό λάστιχο καναπέ υψηλής ελαστικότητας |
|---|---|
| Υλικό | Ίνες πολυπροπυλενίου & καουτσούκ |
| Πλάτος | 4,7cm ή 5cm |
| Μήκος | 26m ή 50m/Ρολό |
| Πάχος | 1,5mm |
| Βάρος | 51g/m |
| Ελαστικότητα | 50% |
| Συσκευασία | 20 Ρολά ή 10 Ρολά/Κιβώτιο |
| Μεικτό Βάρος | 27kg |
| Ποσοστό καουτσούκ | 42% |
| Πολυπροπυλένιο | 58% |
| Νήμα | Ίνες πολυπροπυλενίου |
| Λαστιχένιες γραμμές | 38 |
| Καουτσούκ | Εισαγόμενο καουτσούκ |
| Χρήση | Επισκευή επίπλων, Ελαστικός ιμάντας |
| Μέγεθος συσκευασίας | 48*24*53cm |