| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | SW-008 |
| MOQ: | 1000μ |
| τιμή: | USD0.2~0.5/m |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 50m/Roll 10Rolls/Carton, 26m/Roll 20Rolls/Carton |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυεστέρα Υψηλής Ελαστικότητας |
|---|---|
| Υλικό | Ελαστικά και καουτσούκ πολυπροπυλενίου |
| Διάμετρο | 4.7cm ή 5cm |
| Διάρκεια | 26 m ή 50 m ανά ρολό |
| Δάχος | 1.5mm |
| Βάρος | 51 g/m |
| Στρίψτε | 50% |
| Συσκευή | 20 ή 10 ρόλοι/Ctn |
| Γ.Γ. | 27 κιλά |
| Ποσοστό καουτσούκ | 42% |
| Πολυπροπυλένιο | 58% |
| Υφάσματα | Φύλλα πολυπροπυλενίου |
| Τεχνουργήματα καουτσούκ | 38 |
| Καουτσούκ | Εισαγόμενο καουτσούκ |
| Χρήση | Επισκευή επίπλων, ελαστική ταινία |
| Μέγεθος συσκευασίας | 48*24*53cm |
Αυτό το εξαιρετικά συγκεκριμένο και εξατομικευμένο εξαρτήμα έχει σχεδιαστεί για την κατασκευή υψηλής ποιότητας επίπλων.Η εξατομικευμένη 5cm πλάτος πράσινος καναπέ ελαστικό Webbing Stretch Latex Band προσφέρει ανώτερη απόδοση και αξιοπιστία για επαγγελματικές εφαρμογές.