| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | SW-008 |
| MOQ: | 1000μ |
| τιμή: | USD0.2~0.5/m |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | 50m/Roll 10Rolls/Carton, 26m/Roll 20Rolls/Carton |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Προσαρμοσμένο ελαστικό λάστιχο καναπέ πλάτους 5cm με ελαστικότητα από λάτεξ, σχεδιασμένο για επισκευή επίπλων και εφαρμογές ελαστικού ιμάντα.
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστερικός ιμάντας καναπέ υψηλής ελαστικότητας |
|---|---|
| Υλικό | Ίνες πολυπροπυλενίου & καουτσούκ |
| Πλάτος | 4,7cm ή 5cm |
| Μήκος | 26m ή 50m/Ρολό |
| Πάχος | 1,5mm |
| Βάρος | 51g/m |
| Ελαστικότητα | 50% |
| Συσκευασία | 20 Ρολά ή 10 Ρολά/Κιβώτιο |
| Μεικτό βάρος | 27kg |
| Μέγεθος συσκευασίας | 48*24*53cm |
| Ποσοστό καουτσούκ | 42% |
| Πολυπροπυλένιο | 58% |
| Νήμα | Ίνες πολυπροπυλενίου |
| Γραμμές καουτσούκ | 38 |
| Καουτσούκ | Εισαγόμενο καουτσούκ |
| Χρήση | Επισκευή επίπλων, ελαστικός ιμάντας |
Ο ιμάντας ταπετσαρίας, που ονομάζεται επίσης ιμάντας γιούτας ή ελαστικός ιμάντας ανάλογα με την ποιότητα που αγοράζετε, χρησιμοποιείται για τη δημιουργία μιας σταθερής αλλά άνετης επιφάνειας σε αντικείμενα καθισμάτων που χρησιμοποιούνται συχνά, όπως καρέκλες, οθωμανικά και καναπέδες.
Ελέγξτε το πλαίσιο για αδύναμες γωνίες και ραγισμένες σανίδες πριν εφαρμόσετε τον ιμάντα. Εάν βρείτε οποιαδήποτε αδύναμα προβλήματα με το πλαίσιο, επισκευάστε τα πριν ξεκινήσετε. Είναι σημαντικό το πλαίσιο στο οποίο θα στερεώσετε τον ιμάντα να είναι συμπαγές, επειδή ο ιμάντας πρέπει να τεντωθεί σφιχτά αλλιώς η ταπετσαρία σας θα κρεμάσει.