| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 100 κομμάτια |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Προσαρμοσμένα ελατήρια τσέπης συμπίεσης σχεδιασμένα ειδικά για εφαρμογές μαξιλαριών καναπέ, παρέχοντας ανώτερη άνεση και μακροχρόνια υποστήριξη.
| Όνομα προϊόντος | Ελατήριο τσέπης για μαξιλάρι καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμο |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
Ελατήρια τσέπης καναπέ από ήπιο χάλυβα 1.8mm για οικιακή βιομηχανική χρήση.Το μέγεθος 50×50×10cm είναι το δημοφιλές μέγεθος για εφαρμογές καναπέδων. Τα ελατήρια τσέπης για καναπέδες κατασκευάζονται σε διάφορα μεγέθη χρησιμοποιώντας παρθένο μη υφαντό ύφασμα για μακροχρόνια αντοχή.
Ένας καναπές με σύστημα ελατηρίων τσέπης είναι ιδανικός για εσάς αν:
Συνοπτικά: Ένα σύστημα ελατηρίων τσέπης καναπέ είναι σημάδι ποιοτικής κατασκευής. Μετατρέπει έναν καναπέ από ένα απλό έπιπλο σε μια εξειδικευμένη εμπειρία καθίσματος, προσφέροντας απαράμιλλη υποστήριξη, ανθεκτικότητα και άνεση σε σύγκριση με τις περισσότερες άλλες κοινές μεθόδους υποστήριξης. Όταν ψωνίζετε, ρωτάτε πάντα τον πωλητή για την εσωτερική κατασκευή — μια αξιόπιστη μάρκα θα είναι περήφανη να αναλύσει το σύστημα ελατηρίων τσέπης της.