| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Πορτοφολιές για καναπέ |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.4~1.8USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή κυλίνδρων: 15-30PCS/πακέτο, Συσκευή συμπίεσης: 15-30PCS/πακέτο. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Ελατηρίων Εσωτερικού Καναπέ με Ελατήρια Τσέπης |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμο |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Καναπέδων |
Τα ελατήρια τσέπης καναπέ προσφέρουν εξαιρετική άνεση. Κάθε ελατήριο είναι ατομικά τυλιγμένο, παρέχοντας στοχευμένη υποστήριξη. Προσαρμόζεται στο σχήμα του σώματός σας, μειώνοντας τα σημεία πίεσης. Ο σχεδιασμός με τσέπες ελαχιστοποιεί επίσης τη μεταφορά κίνησης. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα μια πολυτελή εμπειρία καθίσματος, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και μακροχρόνια άνεση για τον καναπέ σας.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()