| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Πορτοφολιές για καναπέ |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.4~1.8USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή κυλίνδρων: 15-30PCS/πακέτο, Συσκευή συμπίεσης: 15-30PCS/πακέτο. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Τα premium ελατήρια τσέπης καναπέ μας παρέχουν εξαιρετική άνεση και στήριξη για μαξιλάρια καναπέ. Κάθε ελατήριο είναι ατομικά θήκη για να εξαλείφει τον θόρυβο και να διασφαλίζει ανταποκρινόμενη, στοχευμένη στήριξη.
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης Μονάδας Εσωτερικού Ελατηρίου Καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Πηνίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
| MOQ | Διαπραγματεύσιμο |
Τα ελατήρια μαξιλαριού καναπέ μας είναι πλήρως προσαρμόσιμα για να καλύψουν τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας. Με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 100 τεμαχίων, μπορούμε να δημιουργήσουμε το τέλειο μέγεθος για οποιαδήποτε διαμόρφωση καναπέ, από μικρά σετ σαλονιού έως μεγάλα έπιπλα οικογενειακού δωματίου.