| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | 1.0-2.3mm Mattress pocket spring |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | 25.8 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Compressed or rolled packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Οι μονάδες ελατηρίων τσέπης στρώματος παρέχουν εξαιρετική άνεση και υποστήριξη.Αυτό μειώνει τις διαταραχές του συντρόφου και προσφέρει στοχευμένη υποστήριξη σε διαφορετικά μέρη του σώματοςΤο σύστημα ελατήριας τσέπης προσαρμόζεται στις καμπύλες του σώματός σας, ανακουφίζοντας την πίεση και προωθώντας έναν ήρεμο ύπνο.
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα ελατήριας τσέπης στρώματος |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (προσαρμοσμένο) |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 Ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/παρασκευαστή στρώματος ή καναπέ |