| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Τσέπη ελατήριο για μαξιλάρι καναπέ |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.48-1.50USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση ή τυλίγμα |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Υλικό επίπλων καναπέ Ελατήρια ελατηρίων Ελατήρια τσέπης
Περιγραφές προϊόντων
| Όνομα προϊόντος | Ελατήριο τσέπης για καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμο |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
Βασικά χαρακτηριστικά & προδιαγραφές:
Τεχνολογία: Ατομικά ελατήρια τσέπης. Κάθε ελατήριο από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα είναι τυλιγμένο στην δική του αεριζόμενη υφασμάτινη θήκη (συνήθως μη υφαντό ύφασμα πολυπροπυλενίου). Αυτό επιτρέπει σε κάθε ελατήριο να συμπιέζεται ανεξάρτητα.