| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Τσέπη ελατήριο για μαξιλάρι καναπέ |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.48-1.50USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση ή τυλίγμα |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Αναβαθμίστε τα μαξιλάρια του καναπέ σας με τις υψηλής ποιότητας Μονάδες Ελατηρίων Τσέπης για Καναπέ, σχεδιασμένες για να προσφέρουν απαράμιλλο άνεση, στήριξη και ανθεκτικότητα. Κάθε ελατήριο είναι ανεξάρτητα θήκη για να λειτουργεί αυτόνομα, προσαρμοζόμενο στα περιγράμματα του σώματος ενώ αποτρέπει τη μεταφορά κίνησης — ιδανικό για καναπέδες υψηλής ποιότητας, γωνιακούς καναπέδες και ταπετσαρισμένα έπιπλα.
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης για Καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Διάμετρος Μέσης | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε διαθέσιμο μέγεθος |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
| MOQ | Διαπραγματεύσιμο |