| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Τσέπη ελατήριο για μαξιλάρι καναπέ |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.47-1.49USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση ή τυλίγμα |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
| Όνομα προϊόντος | Ελατήριο τσέπης για καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός πηνίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμη |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή κατά παραγγελία |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή κατά παραγγελία |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |